Produkty

Rozwiązania

Baza wiedzy

 

Dekoracje wodne firmy Akwatech

 Napowietrzanie wody w zbiornikach zamkniętych przezroczystych o różnych kształtach jest jednym z ciekawszych elementów dekoracyjnych wyposażenia wnętrz.

Firma nasza jest doświadczonym partnerem dla projektantów i producentów wyposażenia wnętrz wysokiego standardu. Nasza specjalizacja w systemach napowietrzania wody, szeroki asortyment dyfuzorów i źródeł powietrza, pozwala na dość swobodne komponowanie dekoracji wodnych oraz akwariów. W ofercie swojej opieramy się na współpracy z renomowanymi firmami światowymi, niemiecką i japońską gwarantując wysoki standard wyposażenia.

 

Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy chcą zaprojektować, wyposażyć nowoczesne wnętrze w elementy dekoracyjne z użyciem napowietrzonej wody.

Więcej o elementach wyposażenia wnętrz znajdziesz tutaj.

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Szybki kontakt

AKWATECH SYSTEMY Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Serbska 4
61-696 Poznań
tel. +48 61 8202011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria zdjęć

Newsletter

Subskrybuj

Przeczytanie naszego newslettera zajmie Ci zaledwie kilka minut, dzięki którym będziesz na bieżąco. Wybierz grupy tematyczne, które mogą Cię zainteresować:
I agree with the Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych (kliknij szczegóły).

Współpraca

     Sklep z gotowymi rozwiązaniami do napowietrzania stawów i oczek wodnych.