Produkty

Rozwiązania

Baza wiedzy

 

 

Typoszereg dyfuzorów AKWATECH obejmuje modele różniące się konstrukcją, wymiarami oraz wydajnością. Parametry te uwzględniamy przy doborze dyfuzorów w instalacjach napowietrzania.

 ruszt napowietrzający z dyfuzorami rurowymi AKWATECHZ dostępnych w ofercie dyfuzorów budujemy ruszty napowietrzające dla komór napowietrzania w oczyszczalniach ścieków lub hodowlach ryb.

Systemy drobnopęcherzykowego napowietrzania wykonane na bazie dyfuzorów membranowych dyskowych, rurowych i płytowych AKWATECH stosuje się do napowietrzania wody i ścieków. Dzięki dużej gamie oferowanych modeli, systemy mogą pracować w szerokim zakresie wydatków powietrza.

Dyfuzory AKWATECH znakomicie nadają się do stosowania w przerywanym cyklu napowietrzania. Pozwala to na płynną regulację procesów tlenowych i beztlenowych. Dzięki zastosowaniu membran z EPDM, Silikonu i PU o specjalnych konstrukcjach dyfuzory nie zatykają się, działają jak zawór zwrotny w czasie zaniku ciśnienia powietrza, zapobiegając wniknięciu ścieku do instalacji powietrznej.

Ważną cechą naszych dyfuzorów jest mały opór przepływu powietrza oraz bardzo dobra ekonomia natleniania.

Oferowane dyfuzory mogą być stosowane w procesach:

 

 bojka  rozdzielacz do napowietrzania

 

Wraz z dyfuzorami, można nabyć bojki do dyfuzorów oraz rozdzielacze powietrza.

Szybki kontakt

AKWATECH SYSTEMY Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Serbska 4
61-696 Poznań
tel. +48 61 8202011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria zdjęć

Newsletter

Subskrybuj

Przeczytanie naszego newslettera zajmie Ci zaledwie kilka minut, dzięki którym będziesz na bieżąco. Wybierz grupy tematyczne, które mogą Cię zainteresować:
I agree with the Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych (kliknij szczegóły).

Współpraca

     Sklep z gotowymi rozwiązaniami do napowietrzania stawów i oczek wodnych.