Produkty

Rozwiązania

Baza wiedzy

25 lat


Z nieskrywaną przyjemnością pragniemy Państwa poinformować o naszym jubileuszu.

Spółka AKWATECH działa już 30 lat.

W czasie tych 30 lat wyspecjalizowaliśmy się w tematyce napowietrzania wody i ścieków. Udało nam się stworzyć grupę wykwalifikowanych specjalistów w tych dziedzinach, dzięki czemu nasi klienci oraz partnerzy otrzymują szerokie wsparcie merytoryczne i techniczne. Przez 30 lat działalności AKWATECH zgromadził na swoim koncie kilka nagród oraz wyróżnień, stworzył wysokiej jakości ofertę, i co najważniejsze, cieszy się uznaniem i zaufaniem polskich przedsiębiorców.

W ramach podsumowania naszego ćwierćwiecza, cieszymy się z dobrej kondycji firmy oraz pragniemy wyrazić wdzięczność naszym partnerom i klientom, którzy doceniając nasze wysiłki są z nami na co dzień.
Wszystkim naszym klientom i partnerom handlowym dziękujemy za dotychczasową współpracę i z radością oczekujemy kolejnych lat dobrego wspólnego działania.

 

Co oferujemy

Już od 30 lat firma AKWATECH działa na rzecz ochrony środowiska, a w szczególności rozwiązuje problemy gospodarki wodnej i ściekowej.

Naszą specjalnością są systemy drobnopęcherzykowego napowietrzania wody i ścieków. Duży asortyment oferowanych produktów oraz elastyczność rozwiązań pozwala na wyposażenie każdego obiektu, niezależnie od jego wielkości i potrzeb.

Przy projektowaniu systemów napowietrzania uwzględniamy wszystkie czynniki mające wpływ na efektywność natleniania.

Ponadto, w trosce o interes klienta, nasze rozwiązania umożliwiają ograniczenie zbędnych kosztów przy finansowaniu inwestycji oraz zapewniają długą i niezawodną pracę systemu.

Chętnie odwiedzamy naszych klientów na obiektach. Pozwala nam to poznać specyfikę obiektu
i jego potrzeby, dostosować się do nich oraz przedyskutować różne koncepcje rozwiązań systemów napowietrzania.

Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację systemów napowietrzania, w tym:

 • wnikliwą analizę potrzeb i możliwości techniczno-ekonomicznych,
 • współpracę w zakresie doboru systemu napowietrzania z uwzględnieniem charakterystyki danego obiektu,
 • projektowanie i wykonanie systemu napowietrzania dla obiektów nowych oraz modernizowanych,
 • montaż napowietrzania oraz nadzór nad rozruchem.

Ofertę naszą kierujemy głównie do:

 • projektantów oczyszczalni ścieków,
 • producentów i wykonawców oczyszczalni ścieków,
 • osób odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie procesu biologicznego oczyszczania ścieków,
 • hodowców ryb,
 • sprzedawców żywej ryby,
 • instytucji zarządzających jeziorami, kąpieliskami,
 • właścicieli stawów, oczek wodnych.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy serdecznie do współpracy

 

Dlaczego my

Doskonale wiemy o tym, że nie jesteśmy jedyną firmą w branży. I dobrze. To pozwala nam pozytywnie wyróżniać się na tle konkurencji.

Dlaczego miałbyś zaufać właśnie nam?

 

Jesteśmy doświadczeni

„Doświadczenie” to słowo, które pojawia się w opisie co drugiej firmy. W naszym przypadku doświadczenie to ponad 30-letnia działalność. Zaczynaliśmy w czasach, gdy ochrona środowiska nie była przejawem mody bądź łatwego źródła pieniędzy. Od ponad dwóch dekad zgłębiamy tajniki naszej branży. Ogromna liczba klientów to setki wykonanych projektów i sprawdzonych rozwiązań. Nasze doświadczenie to dla Ciebie najlepsza gwarancja jakości.

Działamy bez pośpiechu

Wielu mówi, że czas to pieniądz. My działamy bez pośpiechu. Poświęcamy naszym klientom mnóstwo czasu. Tylko w ten sposób możemy poznać ich potrzeby i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Niezależnie od tego czy zadzwonisz, czy też my odwiedzimy Ciebie, pośpiech, to ostatnia rzecz, która będzie nam towarzyszyć.

Dbamy o detale

Nie tworzymy projektów technologicznych siedząc za biurkiem. Projekt to ostatnie ogniwo w łańcuchu, na który składa się mnóstwo zadanych pytań, wizyty w Twojej lokalizacji, wnikliwa analiza Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Tak pieczołowite przygotowanie projektu zagwarantuje Ci rozwiązanie, którego potrzebujesz, w cenach, które zaakceptujesz.

Umiemy słuchać

Posiadamy ogromną wiedzę, ale nie jesteśmy wszechwiedzący. Umiemy słuchać naszych klientów. Nie dopasowujemy klientów do gotowych rozwiązań – wręcz przeciwnie. Najważniejsze są Twoje potrzeby. Zadajemy mnóstwo pytań, oglądamy lokalizację, a dopiero później proponujemy najlepsze możliwe rozwiązanie. A Ty? Zawsze masz wybór. Jeśli powiesz nie - będziemy działać dalej.

Szanujemy klientów

Dla nas każdy klient jest ważny. Jeśli obawiasz się, że Twoje zapytanie ofertowe zginie w morzu innych spraw tylko dlatego, że masz drobny problem - będziesz mile zaskoczony. Nasze dotychczasowe realizacje to nie tylko złożone systemy napowietrzania na skalę przemysłową. Lista naszych klientów jest bardzo długa i dużo miejsca na niej zajmują osoby prywatne i niewielkie firmy.

Tworzymy z wyobraźnią

Kreatywność jest domeną nie tylko świata sztuki czy reklamy. Choć systemy napowietrzania czy dyfuzory to określenia techniczne, nasza działalność opiera się nie tylko na analizach i kalkulacjach, ale też wyobraźni. Tworzymy nie tylko systemy napowietrzania schowane pod powierzchnią wody, ale i oryginalne dekoracje z bąbelkami, które są ozdobą wielu pomieszczeń firmowych czy też domowych. A może masz jeszcze inny pomysł na bąbelki?

Doradztwo techniczne

Dla nas sprzedaż nie zaczyna się w momencie wystawienia faktury, ani nie kończy wraz z odbiorem towaru przez klienta.  Pomagamy naszym klientom wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie, a kiedy już dokonają zakupu, zawsze mogą liczyć na naszą pomoc.

Doradztwo techniczne

AKWATECH nie jest tylko firmą typowo handlową. Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom, w zakres działalności naszej firmy wchodzi doradztwo techniczne dla klientów. Tylko u nas uzyskasz profesjonalną poradę na temat wszelkich problemów i pytań związanych z systemami napowietrzania.

Firma AKWATECH proponuje następujące usługi:

 • wykonanie analizy potrzeb klienta,
 • precyzyjny dobór urządzeń do indywidualnych potrzeb technologicznych, mając na uwadze optymalizację kosztów,
 • opracowanie ofert i koncepcji techniczno-handlowych zawierających szczegółowe informacje i wycenę proponowanych urządzeń,
 • przygotowanie szkiców i szczegółów rozwiązania,
 • wsparcie techniczne przy montażu lub bezpośredni nadzór nad montażem.

Jesteśmy elastyczni, każdego klienta traktujemy indywidualnie

Naszym priorytetem jest rozumienie potrzeb klienta oraz pełne wykorzystanie naszego doświadczenia. Po latach przekładania teorii na praktykę, jesteśmy pewni, że możemy zrealizować nawet bardzo złożone wymagania.

Gwarantujemy wsparcie - od projektu aż do uruchomienia instalacji.

Zapraszamy do współpracy!

Serwis

Klient jest dla nas ważny również po sprzedaży, zainstalowaniu urządzenia bądź uruchomieniu systemu. Udzielamy gwarancji na dostarczany sprzęt. Świadczymy także usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

Oferując urządzenia o doskonałej jakości, gwarantujemy ich długą i niezawodną pracę. Wraz z dostawą klient otrzymuje instrukcję montażu i użytkowania.

Nasi pracownicy świadczą telefoniczne wsparcie, pomagając w rozwiązaniu problemów technicznych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz bogatemu zapleczu technicznemu jesteśmy przygotowani na pełną obsługę serwisową sprzedawanych urządzeń. 
 
W celu zapewnienia szybkiej naprawy urządzeń i umożliwienia zachowania ciągłości pracy procesu technologicznego posiadamy zaplecze części serwisowych oraz urządzeń zastępczych. Oferujemy opiekę serwisową dopasowaną do oczekiwań klientów. Zapewniamy oryginalne części zamienne do serwisowanych urządzeń (dmuchaw i dyfuzorów).

Rozwiązujemy problemy, a nie tylko naprawiamy zepsuty sprzęt.

 

 

 

 

Szybki kontakt

AKWATECH SYSTEMY Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Serbska 4
61-696 Poznań
tel. +48 61 8202011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria zdjęć

Newsletter

Subskrybuj

Przeczytanie naszego newslettera zajmie Ci zaledwie kilka minut, dzięki którym będziesz na bieżąco. Wybierz grupy tematyczne, które mogą Cię zainteresować:
I agree with the Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych (kliknij szczegóły).

Współpraca

     Sklep z gotowymi rozwiązaniami do napowietrzania stawów i oczek wodnych.