Produkty

Rozwiązania

Baza wiedzy

Dla nas sprzedaż nie zaczyna się w momencie wystawienia faktury, ani nie kończy wraz z odbiorem towaru przez klienta.  Pomagamy naszym klientom wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie, a kiedy już dokonają zakupu, zawsze mogą liczyć na naszą pomoc. 

Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

AKWATECH nie jest tylko firmą typowo handlową. Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom, w zakres działalności naszej firmy wchodzi doradztwo techniczne dla klientów. Tylko u nas uzyskasz profesjonalną poradę na temat wszelkich problemów i pytań związanych z systemami napowietrzania.

Firma AKWATECH proponuje następujące usługi:

  • wykonanie analizy potrzeb klienta,
  • precyzyjny dobór urządzeń do indywidualnych potrzeb technologicznych, mając na uwadze optymalizację kosztów,
  • opracowanie ofert i koncepcji techniczno-handlowych zawierających szczegółowe informacje i wycenę proponowanych urządzeń,
  • przygotowanie szkiców i szczegółów rozwiązania,
  • wsparcie techniczne przy montażu lub bezpośredni nadzór nad montażem.

Jesteśmy elastyczni, każdego klienta traktujemy indywidualnie

Naszym priorytetem jest rozumienie potrzeb klienta oraz pełne wykorzystanie naszego doświadczenia. Po latach przekładania teorii na praktykę, jesteśmy pewni, że możemy zrealizować nawet bardzo złożone wymagania.

Gwarantujemy wsparcie - od projektu aż do uruchomienia instalacji!

Zapraszamy do współpracy!

Serwis

Serwis

Klient jest dla nas ważny również po sprzedaży, zainstalowaniu urządzenia bądź uruchomieniu systemu. Udzielamy gwarancji na dostarczany sprzęt. Świadczymy także usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

Oferując urządzenia o doskonałej jakości, gwarantujemy ich długą i niezawodną pracę. Wraz z dostawą klient otrzymuje instrukcję montażu i użytkowania.

Nasi pracownicy świadczą telefoniczne wsparcie, pomagając w rozwiązaniu problemów technicznych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz bogatemu zapleczu technicznemu jesteśmy przygotowani na pełną obsługę serwisową sprzedawanych urządzeń. 
 
W celu zapewnienia szybkiej naprawy urządzeń i umożliwienia zachowania ciągłości pracy procesu technologicznego posiadamy zaplecze części serwisowych oraz urządzeń zastępczych. Oferujemy opiekę serwisową dopasowaną do oczekiwań klientów. Zapewniamy oryginalne części zamienne do serwisowanych urządzeń (dmuchaw i dyfuzorów).

Zapytaj również o części zamienne do dmuchaw innych producentów - wiemy gdzie ich szukać :)

Rozwiązujemy problemy, a nie tylko naprawiamy zepsuty sprzęt.

 

 

Szybki kontakt

AKWATECH SYSTEMY Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Serbska 4
61-696 Poznań
tel. +48 61 8202011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria zdjęć

Newsletter

Subskrybuj

Przeczytanie naszego newslettera zajmie Ci zaledwie kilka minut, dzięki którym będziesz na bieżąco. Wybierz grupy tematyczne, które mogą Cię zainteresować:
I agree with the Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych (kliknij szczegóły).

Współpraca

     Sklep z gotowymi rozwiązaniami do napowietrzania stawów i oczek wodnych.